צרו קשר

לקביעת פגישה ברדינג3

אנא מלאו את טופס - צרו קשר

לפרטים:

03-762-4002

מקום לכנסים

מתלבטים איזה מקום לכנסים לבחור? בואו להציץ על רדינג3

בחירת מקום לכנסים אינה עניין של מה בכך. חשוב לוודא כי אכן תנאי המקום מותאמים לצרכי האירוע ולאופיו הייחודי: הן מבחינת גודל החלל, הן מבחינת עיצוב החלל והן מבחינת ההיצע האמנותי והקולינארי שיש במקום.

רדינג3, מכיל חללים עדכניים ביותר המציעים מקום לכנסים מסוגים שונים ומעוצבים לפי האופנה ובהתאם לסטנדרטים בינלאומיים. אלו אשר אינם מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר יבחרו מקום לאירועים לפי איכותו ולפי ההתאמה האישית שלו לצרכי הלקוחות ואורחי הכנס - וכאן בא לידי ביטוי, רדינג3.

 

רדינג3 ממוקם בצפון נמל תל אביב, במקום במה מרכזית לעריכת דיונים, פורומים, נאומים וכדומה.

המקום מתאים לעד 500 אורחים בישיבה, במקום קיימת מערכת סאונד מהמתקדמות בעולם ובמה מושלמת להופעות חיות.

 

גלריית תמונות כנסים

אירועים עסקיים והשקות חגיגיות, אירועים אקדמיים או אירועים חברתיים מצריכים לא מעט השקעה על מנת להקים את ההפקה הראויה. כאשר המוזמנים לאירוע מגיעים עם תחושת ציפיה, אירוע סתמי או בנלי יצור אכזבה ופספוס בקרב המוזמנים. כל מפיק אירועים יודע כי ללא השקעה מתאימה האירוע פשוט יישכח במעבה הזכרון ואילו על מנת להפיק אירוע מרשים שיותיר חותם משמעותי, חשוב להקפיד על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בבחירת מקום לכנסים אשר יענה על הצרכים הייחודיים של האירוע.

 

מקום לכנסים המעוצב וממוקם הכי טוב שיש

 

כנסים יכולים להשתייך לתחומים ועולמות שונים ומגוונים: כנסים הנערכים על ידי יזמים או בעלי עסקים ונועדו לייצר חשיפה לקהל הרחב, כנסים המתאימים למוסדות חינוך ואקדמיה וכוללים מרצים חשובים, כנסים משפחתיים המצריכים אווירה אינטימית או כנסים חברתיים המאופיינים באווירה קלילה ונעימה ובזמן איכות המועשר באמצעות תכנית אמנותית. בין שמדובר באירועים עסקיים ובין אם מדובר בכנסים חברתיים, מקום מודרני המיועד לעריכת אירועים אלו חייב לעמוד בסטנדרטים גבוהים.

 

מקום לכנסים בתל אביב

 

תל אביב הולכת ומתפתחת ועימה גם החללים האטרקטיביים והחדשניים המציעים מקומות אופנתיים ומעודכנים לכנסים מסוגים שונים. אם בעבר היו נבחרים החללים לכנסים בהתאם לאילוצים טכניים שונים  הרי שכיום תודות למועדונים העדכניים ביותר בארץ ניתן לערוך כנסים מקצועיים ברמה בינלאומית ובשילוב מיטב הטכנולוגיות המתקדמות שקיימות. אמנם לא כל מקום לכנסים מציע את הסטנדרטים האיכותיים ביותר ודווקא מסיבה זו חשוב להעמיק את החיפוש ולבחור את החלל המתאים ביותר לצרכי הכנס.


בין שמדובר בכנסים עסקיים ובין אם מדובר בכנסים חברתיים, הבחירה במיקום אולם האירועים הינה קריטית עבור הצלחת האירוע. לא פחות חשוב מהמיקום הוא הצוות העומד מאחורי ההפקה. בחירת מקום לכנסים בתל אביב מחייב את המארגנים למצוא חלל מעוצב שהגישה אליו נוחה ולא פחות מכך – מקום המציע לאורחים הפקה ברמה הגבוהה ביותר בהתייחס לאיכות התפאורה ולמזון, לתאורה ולמערכת הסאונד, להתאמה לצרכי הכנס באופן ייחודי ולחוויה שתישאר אצל האורחים לאחר שהאירוע יסתיים. ככל שההשקעה המוקדמת תהיה משמעותית יותר כך האירוע יהיה הרבה יותר מרשים.

 

מקום לכנס בתל אביב - רדינג3 אירועים