צרו קשר

לקביעת פגישה ברדינג3

אנא מלאו את טופס - צרו קשר

לפרטים:

03-762-4002

בר ובת מצווה

בר המצווה של הבן שלכם הוא האירוע המשמעותי ביותר בחיים שלו עד כה, אירוע שמרגש אותו בצורה בלתי רגילה. רדינג3 הוא המקום לבר מצווה בתל אביב, מרחב ייחודי שנותן את המענה האולטימטיבי לאירוע מיוחד ביותר

על רדינג3 בתור מקום לבר מצווה בתל אביב

 

אירוע בר מצווה הוא אירוע שדורש את תשומת הלב לפרטים הקטנים. הידע, הניסיון והיכולות של צוות רדינג3 נשען על למעלה מחמש שנות עבודה כחלל המושקע והאיכותי ביותר בתל-אביב, ועל כן הינו מקום לבר מצווה מוביל.
עם לא פחות מתשע-מאות ושמונים מטרים רבועים של מרחב המחולק לשלוש פלטפורמות שונות עם גמישות נדיבה בעיצוב, ניתן לעצב את האירוע שלכם בדיוק לפי צרכיכם, לשביעות רצון מלאה והתאמה אופטימאלית לרעיונות ולקונספט שתבחרו.

 

המתחם מתפקד כמקום לאירועים בתל אביב בכל סדר גודל, כולל הופעות ענק של האמנים המובילים בישראל ומחו"ל. מסיבות אלו הותקנו במקום מערכות הסאונד מהמתקדמות בעולם, מערכות תאורה ייחודיות, ומערכות טכנולוגיה נלוות ברמה הגבוהה ביותר בישראל, כך שתוכלו גם אתם למנף את השפע, וליהנות מאירוע בר מצווה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

בר מצווה בתל אביב - רדינג3 אירועים

 

בר מצווה - מהתכנון וההפקה ועד לביצוע

 

הפקת אירוע בר מצווה ייחודי דורש הכרות עם התחום, והבנה כיצד מתנהל אירוע מוצלח, כאשר ברקע ישנו הביטחון שאתם עובדים עם אנשי המקצוע המיומנים של רדינג3, וכי האירוע נעשה במתחם הייחודי, האלגנטי והמרשים, ועוד לפני שהתחלנו בתכנון הפרטים הקטנים אנו כבר כמה צעדים פנימה לעבר אירוע מוצלח.

 

הצוות של רדינג3 הינו צוות קבוע ובעל ניסיון בהפקת אירועים בכל סדר גודל, ואנו מעמידים לרשותכם את כל הידע והניסיון הדרושים, עם צוות הדואג להפקת בר המצווה של הבן שלכם מהשיחה הראשונה, דרך התכנון ועד הפעלת האירוע כולו.

 

המיקום הנוח של המקום, בחלקו הצפוני והנגיש של נמל תל אביב, עם חנייה נוחה ודרכי גישה נוחות הופך אותו לאולם אירועים אידיאלי בתל אביב לכל אירוע. המטבח העשיר (והכשר) והבר המתקדם והמגוון מייצרים את המענה המושלם דרך בניית תפריט תפור אישית לאירוע שלכם, בר המצווה של הבן.