צרו קשר

לקביעת פגישה ברדינג3

אנא מלאו את טופס - צרו קשר

לפרטים:

03-762-4002

אירוע חברה

רדינג 3, מתחם איכותי ומהודר לקיים בו אירועי חברה

החללים המעוצבים שלנו ברדינג3, כוללים את כל מה שדרוש להצלחת אירוע החברה: עיצוב ותפאורה ממגוון סוגים שונים בהתאמה אישית, צוות מלצרים מקצועי האמון על מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר, סטייל בינלאומי, שיקיות בכל פינה ועוד!

 

רדינג3 ממוקם בצפון נמל תל אביב, רדינג3 מהווה מעל 5 שנים את חלל האירועים וההופעות המושקע ביותר בתל אביב. המקום מתאים לאירועי חברה, השקות, כנסים, קוקטיילים, מסיבות חברה, הרמת כוסית, מסיבת סוף שנה ועוד...

 

רדינג3 מתאים לעד 500 אורחים בישיבה ועד 700 אורחים במסיבה או אירוע קוקטייל, במקום קיימת מערכת סאונד מהמתקדמות בעולם ובמה מושלמת להופעות חיות.


נשמח כמובן להתאים את אירוע החברה, העיצוב וכל מה שחשוב לכם להצלחת המאורע, פרטנית ועל פי דרישותיכם.

 

גלריית תמונות אירוע חברה

אם יש תחום בו ישראל מצטיינת ואותו היא מחבבת במיוחד זה הוא כמובן תחום האירועים המבטא את שמחת החיים של הישראלים. כל סיבה לחגיגה הופכת להפקה מרשימה המבוססת על מוזיקה איכותית, מיקום מושלם, כיבוד הולם והסטייל הנכון. אירועים חברתיים כיום הם הטרנד הדומיננטי ביותר בחיי הלילה של מביני דבר. יודעי דבר כבר החלו לארגן את המסיבות האיכותיות עוד בעשורים קודמים, כיום כבר ידוע לכולם כי מסיבות חברה איכותיות הן מסיבות בוטיק מושקעות בתפאורה ובעיצוב, בתכנים האמנותיים ובמיקום, בכיבוד ובשתייה.

 

אירועי חברה בתל אביב

כדי לחגוג מינוי תפקיד חדש, מעבר למשרדים חדשים או כל ציון משמעותי אחר כבר אין צורך לצאת מתל אביב ולהיטרטר שעות ארוכות בכבישים. גם אירועים חברתיים סגורים אינם מחייבים הגעה למקומות שכוחי אל. כיום ניתן למצוא חללים מעוצבים ואידיאליים לשמחות מסוגים שונים ומגוונים.


המתחמים המוצעים כיום לחגיגת אירועי חברת בתל אביב הם ברמה הגבוהה ביותר בתחום. אין ספק כי על מנת ליהנות ברמה הגבוהה ביותר בעיר כיום חשוב לבחור את חללי האירועים המותאמים אישית לצרכים הייחודיים של הלקוח. בשל כך, חשוב לברור את המתחמים הנבנים ומעוצבים ברמה הבינלאומית. אלו מציעים את הציוד המתקדם ביותר בעולם, את המטבח האיכותי והמושקע, את העיצוב הבוטיקי וההפקות המרשימות ביותר בתחום האופנה והעסקים, החברה והאמנות, לצורך אירועים חברתיים או משפחתיים ועוד.

 

מקום לאירוע חברה בתל אביב - רדינג3 אירועים

 

אירוע חברה לכל מטרה

ישראל ידועה בהיותה חובבת שמחות ומסיבות איכותיות, נתון המסביר את הצלחת המועדונים הישראליים והדמיון שלהם למועדונים השיקיים ביותר בערים הגדולות ביותר בעולם. מערכת קולנוע מותאמת אישית לצרכי האירוע והחוגגים, ציוד הגברה מתקדם ואיכותי, מיקרופונים באיכות הגבוהה בתחום, תאורה מושקעת ברמה הגבוהה ביותר ועוד. אין ספק כי תודות לאבזור ולציוד המתקדם חללי האירועים המעוצבים הופכים כל חוויה לבלתי נשכחת.


כבר ממזמן לא מדובר באולמות חתונה מיושנים ומדושנים קצפת ועיצוב רב הוד והדר. אירועי חברה דוגמת אירועים עסקיים, אירועים חברתיים אישיים ואינטימיים, אירועים למשפחה וכן השקות חגיגיות, תערוכות וכנסים יכולים כיום למצוא את ביתם בחללי אירוע מעוצבים לפי הסטנדרטים הגבוהים בעולם כולו. חללי האירועים הבנויים ומעוצבים על טהרת השיק והאופנה מיועדים להעניק למנהלי חברות ומחלקות בעסקים את הבית האידיאלי לחגיגת אירועים שיקיים.