צרו קשר

לקביעת פגישה ברדינג3

אנא מלאו את טופס - צרו קשר

לפרטים:

03-762-4002

אירועים פרטיים

אירוע פרטי בלתי נשכח, במתחם מוכח - רדינג3

תנו לנו לשמוח בשמחתם! רדינג3 שמחים לשמש בעבורכם כמקום שלכם למגוון של אירועים פרטיים. אצלנו, תוכלו לחגוג בר/בת מצוות, בריתות, מסיבות חתונה, מסיבות רווקות ואירועים פרטיים נוספים!

לפני הכול נאחל לכם מזל טוב גדול! האירוע המרגש שלכם ממשמש ובא ואנחנו שמחים שמצאתם את דרככם אלינו, לאתר של מתחם אירועים בין המתקדמים והמודרניים בישראל, הלא הוא רדינג3 התל אביבי. במידה ויצא לכם לטעום מעט חו"ל בשנים האחרונות, אתם ודאי מודעים לכך שבכל הקשור למתחמי אירועים, ישראל עדיין מפגרת בכמה שנים מאחורי ארצות הברית ומדינות אירופה. אולם, רדינג3 שנפתח לפני שנים אחדות מתוך מטרה להוות את חוד החנית של מתחמי האירועים בישראל, עומד איתן במשימה זו בכבוד מהיום בו נפתח.

 

גלריית תמונות אירועים פרטיים

לחיי ההבדל הענק!

לא נגזים אם נכתוב כי את ההבדל בין רדינג3 לכל מתחם אירועים אחר בישראל ניתן לראות כבר בדקות הראשונות של הסיור במקום. אבל רגע לפני שאתם מגיעים לביקור, אולי כדאי שנכין אתכם קצת לקראת החוויה. ראשית, מדובר על מתחם ענק שחולש על קרוב אלף מ"ר כך שבהחלט ניתן לערוך במקום אירוע של מאות משתתפים ללא שום קושי ומבלי שתורגש במהלך האירוע צפיפות כלל. עם זאת, במידה ואתם מעוניינים להפיק אירוע פרטי אינטימי יחסית, בהחלט ניתן לארגן במקום גם אירוע עבור מאה מוזמנים בלבד.

היוקרה והאלגנטיות של המתחם באים לידי ביטוי בכל אספקט ואספקט, החל מבר המשקאות האקסקלוסיבי שבהחלט לא מאפיין את מתחמי האירועים בישראל וכלה בשירות הבוטיק של הפקת האירועים שמעניקים אנשי הצוות המקצועיים של רדינג3.   
 

דבר אליי באיכות

רדינג3 עומד בכל הסטנדרטים הבינלאומיים המקובלים היום בתור מקום לאירועים. כך למשל מערכת הסאונד שיובאה באופן אישי במיוחד למתחם מחו"ל נחשבת למתקדמת מסוגה בעולם כולו. המערכת מאפשרת ליצור מגוון של אזורי סאונד כך שבאזור רחבת הריקודים הצלילים יהיו עוצמתיים אך חדים ובאזור הישיבה יאפשרו לנהל שיחה ערה גם מבלי להרים את הקול.
 
באופן דומה המטבח המודרני של רדינג3 מייצר מדי אירוע מטעמים שלא נופלים באיכותם מאלו שמוגשים במסעדות הגורמה התל אביביות. ניתן להמשיך ולמנות את כל ההיבטים השונים של החוויה במקום, ומדוע הוא מושלם לאירועים פרטיים כמו מסיבת חתונה. אך תמונה שווה אלף מילים וביקור במתחם שווה את כל המילים שבעולם.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם שירות הלקוחות לתיאום סיור, להגיע לרדינג3, להתרשם ולהתאהב.