צרו קשר

לקביעת פגישה ברדינג3

אנא מלאו את טופס - צרו קשר

לפרטים:

03-762-4002

ברית ובריתה

ההתרגשות פועמת בשיא העוצמה כשאתם מתבוננים בו, בתינוק שלכם, שנולד עכשיו, ומתכננים את האירוע היפה והמקום לברית בו תחגגו את האושר החדש והגדול שלכם עם האהובים עליכם ביותר

צוות המפיקים המיומן של רדינג3 מאפשר לכם לעצב את האירוע שלכם בצורה אישית, דרך נגישות לשטח הרחב של המקום, קרוב לאלף מטרים רבועים, ובחירה בגודל החלל שאתם צריכים, תוך מינוף הטכנולוגיה המתקדמת שמאפשרת מוביליות ושינוי באופי של שלושת הפלטפורמות במקום.

מקום לברית בתל אביב עם נגישות גבוהה ותמיכה מקצועית

 

המיקום האקסקלוסיבי של רדינג3, בנמל תל-אביב המחודש, הופך את המקום לאירועים בתל אביב לנגיש ונוח להגעה. מצירי התחבורה הנוחים, דרך חנייה גדולה וזמינה 24 שעות ביממה, הגישה למתחם נוחה במיוחד, דבר שאינו מובן מאליו בתל-אביב.

 

התמיכה המקצועית של צוות המפיקים המיומן של המקום מאפשרת לכם להפיק אירוע מושקע ומדויק, בהתאמה אישית מוחלטת, תוך בניית התפריט מהמטבח הכשר והשופע, דרך הבר המציע גם משקאות פרימיום לבקשתכם, ועד לעיצוב החלל המתקדם, שיפתיע אתכם בנגישות ובגמישות העיצוב.

 

צוות רדינג3 גאה להזמין אתכם להתארח, ולארח את האירוע שלכם, כדי שתחוו גם אתם את האפשרויות המרגשות שבהפקת אירוע ברמה הגבוהה ביותר, אירוע שיתאים לגודל השמחה הגדולה שבהולדת התינוק שלכם, אירוע שייזכר עוד שנים ארוכות, וישאיר בכם ובאורחים שלכם טעם של עוד.

 

ברית בתל אביב - רדינג3 אירועים

 

כל מה שצריך לאירוע ברית משפחתי ייחודי בתל אביב

 

ישנם לא מעט אולמות לאירועים בתל אביב, אך השילוב הנדרש בכדי לייצר מענה לאירוע ברמה הגבוהה ביותר לא זמין ברובם. רדינג3 שם לו למטרה להחזיק את החלל המתקדם והנגיש ביותר בעיר, ובכך למקם את עצמו בראש רשימת המקומות הזמינים לאלו המחפשים אירוע ברמה גבוהה וללא פשרות.

 

כל מערכות הטכנולוגיה הזמינות ברדינג3 הן מהמתקדמות בעולם, שכן המקום הינו בית להופעות בכל סדר גודל, ומארח דרך קבע את מיטב האמנים מהארץ ומחו"ל. מערכת הסאונד האיכותית, מערכת התאורה, הנגישות הטכנולוגית והתמיכה של הצוות המוכשר מאפשרים לכם להפיק אירוע יוצא מגדר הרגיל, אירוע מרגש לכולם – לאורחים ולכם.